حمایت می کنیم

اخبار

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر کنگان 0

:: آرایش ترمی جدید :: فرم پروژه و كارآموزی

دانشگاه پیام نور واحد بندر کنگان 0

دانشگاه علمی کاربردی بندر کنگان 0

دانلود جزوه ها 0

پیوند ها 0

:: راهنمای خرید :: شماره حساب ها :: شرايط و قوانين :: پرسشهای متداول
تماس با ما
:: بازدید امروز : 5855 بار
:: بازدید دیروز : 237 بار
:: بازدید کل : 667196 بار
:: مطالب ارسال شده : 30 پست
:: بروز رسانی : 21 آگوست 2016
:: نسخه سایت: Beta 0.10
تبلیغات
تعرفه ها

باسمه تعالی

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره تمدید مهلت انتخاب رشته و اعلام رشته محل های جدید (از جمله رشته های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی ـ تهران) و همچنین برخی اصلاحیات دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی آزمون سراسری سال ۱۳۹۵
پیرو انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ و اطلاعیه مورخ ۹۵/۵/۲۷ این سازمان، بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبان آزمون مذکور که مجاز به انتخاب رشته شده اند می رساند، با توجه به برخی اصلاحات و همچنین اعلام رشته محل های جدید (از جمله دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی ـ تهران) علاوه بر رشته های تحصیلی مندرج در دفترچه راهنمای آزمون فوق الذکر (که مشروح آن در این اطلاعیه درج گردیده) و به منظور مساعدت برای ثبت نام و درج کدرشته محل های انتخابی جدید، مقرر گردید به داوطلبان ذیربط اجازه داده شود تا پایان روز یکشنبه مورخ ۹۵/۵/۳۱ نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

بدیهی است مهلت مذکور به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و به تقاضاهایی که به هر طریق دیگر و بعد از تاریخ مذکور واصل گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.
بدیهی است متقاضیان لازم است براساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای مربوط و همچنین توضیحات مربوط به اصلاحات و کدرشته محل های تحصیلی مندرج در این اطلاعیه، نسبت به انتخاب کدرشته محل های مورد علاقه خود حداکثر تا پایان روز یکشنبه مورخ ۹۵/۵/۳۱ منحصراً از طریق سایت اینترنتی این سازمان اقدام نمایند. ضمناً داوطلبانی که قبلاً فرم انتخاب رشته خود را تکمیل و رسید انتخاب رشته ۱۵ رقمی دریافت نموده اند نیز، در صورت تمایل و با توجه به مندرجات این اطلاعیه، می توانند نسبت به اصلاح و ویرایش اولویت های انتخابی خود تا تاریخ فوق الذکر اقدام نمایند.
داوطلبان علاقمند به رشته های دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی ـ تهران (دارای تعهد خدمت به وزارت آموزش و پرورش) می بایست نسبت به پرداخت مبلغ ۴۶۰۰۰(چهل و شش هزار) ریال بابت اعلام علاقمندی به صورت اینترنتی به وسیله کارت های بانکی عضو شبکه شتاب از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان اقدام نمایند.

دریافت رشته های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی ـ تهران و اصلاحیات دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی آزمون سراسری سال ۱۳۹۵

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

:: Information 680
تاریخ بروزرسانی: 21 آگوست 2016
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: Comments

file not found1223