حمایت می کنیم

اخبار

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر کنگان 0

:: آرایش ترمی جدید :: فرم پروژه و كارآموزی

دانشگاه پیام نور واحد بندر کنگان 0

دانشگاه علمی کاربردی بندر کنگان 0

دانلود جزوه ها 0

پیوند ها 0

:: راهنمای خرید :: شماره حساب ها :: شرايط و قوانين :: پرسشهای متداول
تماس با ما
:: بازدید امروز : 5909 بار
:: بازدید دیروز : 237 بار
:: بازدید کل : 667250 بار
:: مطالب ارسال شده : 30 پست
:: بروز رسانی : 25 می 2015
:: نسخه سایت: Beta 0.10
تبلیغات
تعرفه ها

بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۴ می‌رساند که ثبت نام برای شرکت در آزمون مذکور منحصراً بصورت اینترنتی از روز یکشنبه مورخ ۹۴/۰۳/۰۳ آغاز و تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۹۴/۰۳/۱۰ پایان می‌پذیرد. لذا کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام که دارای شرایط عمومی واختصاصی به شرح ذیل می‌باشند، می‌توانند در آزمون مذکور ثبت نام و شرکت نمایند.

شرایط ثبت‌نام‌:
علاقمندان به تحصیل در کارشناسی ناپیوسته می‌بایست ضمن اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت نام اتباع غیر ایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه (مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون که در سایت سازمان قرار دارد) در صورتی که دارای شرایط مذکور باشند به عنوان داوطلب مقطع کارشناسی ناپیوسته منحصراً در یک رشته امتحانی طبق ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون متقاضی ادامه تحصیل شوند. لازم به توضیح است دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته‌های تحصیلی این آزمون از بعد از ظهر روز شنبه مورخ ۲/۳/۹۴ بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قرار می‌گیرد.لازم به توضیح است که پذیرش در تعدادی از رشته های امتحانی آزمون مذکور بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی (معدل تراز شده مقطع کاردانی) صورت خواهد پذیرفت .لذا کلیه متقاضیان اعم از اینکه پذیرش در رشته امتحانی آنان با آزمون یا بدون آزمون می­باشد، لازم است مطابق ضوابط دفترچه راهنما و توضیحات این اطلاعیه در آزمون مذکور ثبت نام نمایند، بدیهی است درصورت عدم ثبت نام در تاریخ مقرر متقاضی پذیرش نخواهند شد.

ثبت‌نام‌ برای‌ شرکت‌ در آزمون ‌سال ۱۳۹۴، منحصراً به روش ذیل امکان پذیر می‌باشد:
۱- مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: (www.sanjesh.org).
۲- دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی مذکور.
۳- آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت‌نام.
۴- با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام منحصراً بصورت اینترنتی انجام می‌گیرد، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می‌باشد با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان و پرداخت مبلغ ۲۰۰٫۰۰۰ (دویست هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون یک کد رشته امتحانی، نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.
تذکر: چنانچه داوطلبی علاقمند به شرکت در گزینش رشته های تحصیلی موسسات آموزش عالی غیر دولتی – غیرانتفاعی می باشد لازم است علاوه بر پرداخت مبلغ ثبت نام نسبت به پرداخت مبلغ ۴۰٫۰۰۰ (چهل هزار) ریال دیگر نیز برای دوره های مذکور اقدام نماید.

دستورالعمل و نحوه تکمیل تقاضانامه ثبت نام اینترنتی:
به داوطلبان توصیه می‌شود مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام، ابتدا فرم پیش نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکمیل نموده و سپس بر اساس فرم پیش نویس با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اطلاعات لازم را بر اساس بندهای برنامه نرم‌افزاری ثبت نام وارد نمایند. ضمناً راهنمای جامع نحوه تکمیل فرم در برنامه نرم‌افزاری ثبت‌نام اینترنتی موجود است و داوطلبان برای کسب اطلاع بیشتر می‌توانند به این راهنما مراجعه نمایند. ضمناً داوطلبان لازم است در درج اطلاعات ثبت نام دقت نمایند. بدیهی است در صورت مشاهده هر گونه مغایرت در موارد قید شده در تقاضانامه ثبت‌نام با مدارک داوطلب در صورت پذیرفته شدن در آزمون، قبولی وی (کان لم یکن) تلقی شده و از ادامه تحصیل داوطلب جلوگیری خواهد شد.

زمان توزیع کارت اینترنتی و محل آزمون:
براساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۴ (برای آن دسته از رشته های امتحانی که پذیرش آنها با آزمون می باشد) در عصر روز جمعه مورخ ۹۴/۰۵/۱۶ برگزار خواهد شد. داوطلبان لازم است از روز سه‌شنبه مورخ ۹۴/۰۵/۱۳ لغایت روز پنجشنبه مورخ ۹۴/۰۵/۱۵ با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور
به نشانی: (www.sanjesh.org) نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند. محل آزمون داوطلبان بر اساس استان و شهرستان محل اقامت (حوزه امتحانی) مندرج در بند ۳۱ تقاضانامه تعیین می‌گردد.
لذا مقتضی است داوطلبان با مراجعه به دفترچه راهنمای ثبت‌نام و درج کد مربوط به استان و شهر محل اقامت جهت تعیین حوزه امتحانی در تقاضانامه ثبت‌نام اقدام نمایند.

زمان انتخاب کد رشته محل های انتخابی:
بر اساس برنامه زمانی همزمان با ثبت نام برای شرکت در آزمون،کلیه داوطلبان متقاضی رشته های امتحانی پذیرش با آزمون و پذیرش بدون آزمون مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته لازم است با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه شرایط و ضوابط هر یک از کد رشته های انتخابی نسبت به انتخاب کد رشته محل های خود اقدام نمایند.

لینک ثبت نام

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره شرایط و ضوابط، تاریخ و نحوه ثبت نام وانتخاب رشته در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۴

:: Information 1,009
تاریخ بروزرسانی: 25 می 2015
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: Comments

file not found1223