حمایت می کنیم

اخبار

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر کنگان 0

:: آرایش ترمی جدید :: فرم پروژه و كارآموزی

دانشگاه پیام نور واحد بندر کنگان 0

دانشگاه علمی کاربردی بندر کنگان 0

دانلود جزوه ها 0

پیوند ها 0

:: راهنمای خرید :: شماره حساب ها :: شرايط و قوانين :: پرسشهای متداول
تماس با ما
:: بازدید امروز : 5981 بار
:: بازدید دیروز : 237 بار
:: بازدید کل : 667322 بار
:: مطالب ارسال شده : 30 پست
:: بروز رسانی : 6 فوریه 2015
:: نسخه سایت: Beta 0.10
تبلیغات
تعرفه ها

به گزارش وب سایت مستقل دانشجویان کنگان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس ‏‌،در نخستین گام پس از امضای تفاهم نامه همکاری های علمی و آموزشی اولین دوره کلاس های تقویتی کنکور با حضور بیش از ۱۳۰ نفر از دانش آموزان برگزیده شهرستان های عسلویه،کنگان و جم در مرکز علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه پارس برگزار شد.

بر اساس تفاهم نامه همکاری های علمی و آموزشی ، سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس بستر های لازم به منظور توانمند‌سازی دانش آموزان مقطع دبیرستان شهرستان های کنگان ‏‌،‌جم و عسلویه با هدف افزایش آمادگی آنان برای شرکت در کنکور سراسری فراهم می نماید.

بر اساس این گزارش ، فرماندار کنگان از روند اجرایی این طرح و بسترها و امکانات فراهم آوری شده در راستای تحقق اهداف این طرح بازدید بعمل آورد.

عباس جمشیدی توجه و نگاه ویژه مهندس یوسفی مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جهت توانمند سازی منابع انسانی در حوزه پیرامونی را فرصتی مغتنم و ظرفیتی قابل ملاحظه جهت ورود نیروهای بومی منطقه در عرصه های علمی و مدیریتی استان در آینده ای نه چندان دور برشمرد.

فرماندار کنگان ایجاد محیط مناسب علمی ، ‏‌سرعت عمل در تحقق بخشیدن به اجرای این طرح و جدیت در اجرای کیفی تفاهم نامه را از شاخص های این دوره برشمرد و افزود : این طرح به عنوان نقطه عطفی در مسیر علمی شهرستان‌های پیرامونی صنعت نفت ثمرات و برکات بسیاری را در پی خواهد داشت که نتایج آن تا سال های متمادی ادامه می یابد.

گفتنی است چندی پیش(۲۸ دی ماه) تفاهم نامه همکاری های علمی و آموزشی و توانمند سازی علمی دانش آموزان با حضور مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و فرمانداران شهرستان های عسلویه،کنگان و جم امضا شد.

:: Information 1,290
تاریخ بروزرسانی: 6 فوریه 2015
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: Comments

file not found1223